• Obniżka

ORAC DECOR R11 Rozeta

66,37 zł 61,72 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 61.72 zł

Opis produktu

Niedużych rozmiarów rozeta Orac Decor R11 to połączenie prostej, klasycznej w formy i wysokiej jakości ornamentów, dzięki czemu może ona stanowić zarówno tło dla żyrandola na suficie lub też lampy znajdującej się na ścianie. Jest to produkt, który znakomicie sprawdzi się w stylizowanych wnętrzach. Rozeta sufitowa R11 Orac Decor jest nie tylko bardzo lekka, ale również wytrzymała, odporna na wilgoć, niepalna i łatwa w montażu. Produkt jest gotowy do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  19
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  3.6
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

R11 Orac Decor rozeta

Rozeta R11 Orac Decor jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników efektownej sztukaterii. Ozdoba, jaką jest rozeta R11 marki Orac Decor pozwala na modne, a zarazem wyraziste podkreślenie nie tylko lamp, ale również żyrandoli. Dzięki swojej wyjątkowej formie rozeta R11 Orac Decor będzie się rewelacyjnie sprawdzała w każdej aranżacji wnętrza. Zarówno we wnętrzu klasycznym, surowym, jak i we wnętrzach nowoczesnych.

Rozeta R11 Orac do wnętrz

Produkty takie jak rozeta R11 Orac Decor są oczywiście niepalne, wytrzymałe, jak i odporne na wilgoć, a także uderzenia. Nie trzeba także korzystać z pomocy specjalistów przy montażu tego rodzaju sztukaterii - wystarczy wykorzystać klej montażowy Orac Decor FDP500, który zapewnia trwałe przymocowanie rozety do sufitu lub ściany. Rozeta została także pokryta podkładem, umożliwiając dopasowanie produktu do kolorystyki niejednego wnętrza, za sprawą farb niezawierających rozpuszczalników. Jest to zatem rozeta, zdobywająca coraz większe zainteresowanie wśród architektów, dekoratorów wnętrz, jak również innych klientów naszego sklepu.

Rozeta sufitowa R11 Orac Decor

Rozetę R11 można pomalować na wszystkie kolory świata, ale farby te nie mogą zawierać rozpuszczalników. Dostępne rodzaje farb to akryl, lateks i silikon. Jak widać, to rozwiązanie jest bardzo korzystne. Dzięki temu nie musisz ograniczać się do tworzenia wnętrza swoich marzeń. Oznacza to, że każdy z naszych klientów może zamontować rozetę R11 w domu i modyfikować ją zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami. Można go „wymieszać” z otaczającym środowiskiem, a rozeta zostanie odsłonięta. Wszystko zależy tylko od pomysłów projektanta lub architekta.

Rozeta R11 Orac Decor - jaka jest jej jakość?

Rozeta wykonana jest z najlepszych materiałów, więc nie musisz się martwić o jej trwałość. Producent, jakim jest Orac Decor, zadbał o to, aby technologia, przy pomocy której powstała rozeta R11, była na najwyższym poziomie. Produkt jest wyjątkowo odporny na wszelkiego rodzaju zadrapania i uderzenia, a także ma powłokę chroniącą przed wilgocią. Oznacza to, że możesz łatwo zamontować rozetę R11 nawet na ścianie lub suficie w łazience. Dzięki tak wysokiej jakości masz gwarancję, że będzie dobrze wyglądać przez długi czas.

Ciekawostki odnośnie rozety Orac Decor

Warto wspomnieć, że możliwość malowania rozety R11 w dowolnym kolorze (tylko farbą bez rozpuszczalników) powoduje, że jest ona pokryta dodatkową powłoką ochronną, co znacznie pomaga zachować jej dobry wygląd, a także ułatwia późniejsze czyszczenie rozety. Jest to szczególnie ważne w wilgotnym otoczeniu, takim jak łazienka, w której zaleca się, aby farba wybrana do malowania produktu miała również właściwości wodoodporne.

Ponadto dzięki temu, że rozeta Orac Decor jest odporna na wgniecenia, można ją łatwo zamontować na ścianie lub suficie. Klej Orac Decor FDP500, który gwarantuje trwałe i długotrwałe połączenie rozety R11 z powierzchnią zapewni doskonałą trwałość łączenia.

Dowolność personalizowania z rozetą R11 Orac Decor

Rozetę R11 można pomalować na wszystkie kolory świata, ale farby te nie mogą zawierać rozpuszczalników. Dostępne rodzaje farb to akrylowe, lateksowe i silikonowe. Jak widać, to rozwiązanie jest bardzo korzystne. Dzięki temu nie musisz ograniczać się do tworzenia wnętrza swoich marzeń. Oznacza to, że każdy z naszych klientów może zamontować rozetę R11 w domu i modyfikować ją zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami.

Potrzebna pomoc w montażu?

Rozeta R11 Orac Decor to naprawdę łatwy w montażu produkt. Jeśli jednak nie jesteś pewien przygotowania podłoża, technik montażu lub akcesoriów potrzebnych do zamocowania rozety na suficie lub na ścianie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą rozwiązać każdy problem, w tym wybierając odpowiednią rozetę, którą może być model Orac Decor R11.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.