• Obniżka

ORAC DECOR R76 Rozeta

474,92 zł 441,67 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 441.67 zł

Opis produktu

Uniwersalność rozety Orac Decor R76 umożliwia wykorzystanie jej w aranżacjach o różnorodnym stylu. Jej prostota w wyjątkowy sposób podkreśli żyrandol w stylizowanych oraz modernistycznych wnętrzach. Jest to model, który wprowadza do wnętrza wyjątkowego stylu i klasy. Rozeta sufitowa Orac Decor R76 została wykonana z wytrzymałych, niepalnych, a także odpornych na wilgoć tworzyw, co daje jej niezwykłą trwałość. Model jest gotowy do pomalowania farbą niezawierającą rozpuszczalników i łatwy w montażu.

Opis

 • Szerokość (cm)
  62
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  4.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

R76 Orac Decor rozeta

Jak stworzyć wyrafinowane wnętrze? Zastosować wyjątkowe dodatki, odrobinę niesztampowe, które zdradzają wielkie zamiłowanie do dobrego stylu, a także znajomości trendów. Współcześnie bardzo popularne są sztukaterie, które montuje się na ścianach. Warto wiedzieć też o tym, że rozeta R76 Orac Decor to produkt, który można zamontować na suficie. To właśnie dzięki temu we wnętrzu uzyska się niezwykle popularny paryski efekt, a sypialnia lub salon będą prezentować się wyjątkowo.

Czym jest rozeta sufitowa R76 Orac Decor?

Sztukateria do zamontowania na suficie, którą można przykleić w okolicach lampy sufitowej lub żyrandolu, to właśnie rozeta R76 Orac Decor. To produkt wyjątkowy, który warto zastosować w swoim mieszkaniu po to, aby uzyskać wyjątkowo dekoracyjny efekt. Taka rozeta nie kosztuje dużo, a stanowi naprawdę udaną inwestycję, dzięki której w czasie aranżacji wnętrza dosłownie stawia się kropkę nad i. Rozeta R76 Orac Decor będzie pięknie prezentować się w pobliżu lampy sufitowej. Zwykle montuje się ją centralnie na środku sufitu, jednak można zrobić to też po swojemu, umieszczając ją w innej jego części. W końcu niektórzy mają lampę zawieszoną na przykład nad wyspą kuchenną, kącikiem wypoczynkowym czy biblioteczką.

Jak montuje się rozetę sufitową R76 Orac Decor?

W jaki sposób zamontować tę niezwykle dekoracyjną rozetę R76 Orac Decor? Czy trzeba korzystać z usług ekipy remontowej, czy można zrobić to samodzielnie? Okazuje się, że samo przyklejanie rozety R76 Orac Decor jest banalnie proste i z reguły każdy radzi sobie z tym samodzielnie. Trzeba tylko pamiętać o zakupie odpowiedniego kleju, który został stworzony właśnie do montowania rozety. To produkt Orac Decor FDP500, który jest niezwykle trwały. Po zastosowaniu wspomnianego kleju rozeta R76 Orac Decor będzie trwała na miejscu, nie przesunie się, nie odpadnie.

Jak pomalować rozetę R76 Orac Decor?

Czy rozeta R76 Orac Decor musi być zawsze biała, czy też można pomalować ją na jakiś wybrany kolor? Jak najbardziej tak. Jest to produkt gotowy do personalizowania, co w praktyce oznacza, że każdy może zastosować wybraną farbę, aby nadać rozecie ulubiony kolor. Nadają się do tego farby lateksowe, silikonowe oraz akrylowe. Wybór tego rodzaju farb jest niezwykle szeroki, występują one w przystępnych cenach w wielu różnych kolorach. Można zatem rozetę R76 Orac Decor pomalować na kolor sufitu, czyli z reguły na biało, jak też nadać jej jakiś inny kontrastujący kolor.

W jakich wnętrzach sprawdzi się rozeta sufitowa R76 Orac Decor?

W jakich wnętrzach tego rozeta R76 Orac Decor sprawdzi się najlepiej? Tak naprawdę we wszystkich. Oczywiście najpiękniej będzie się prezentować w kamienicach, tam, gdzie mieszkania są wysokie, a także w domach, w których również sufit położony jest wyżej. Jeżeli jednak mieszka się po prostu w mieszkaniu w zwykłym bloku, również można zastosować taką ozdobę. Po co się ograniczać? R76 Orac Decor nadaje wnętrzu odrobinę paryski styl, dlatego też jest niezwykle wyrafinowana i elegancka. Warto przykleić ją nawet w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, by odrobinę podkręcić wnętrze charakternym dodatkiem.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.