• Obniżka

ORAC DECOR R52 Rozeta

353,06 zł 328,35 zł za szt (brutto)

Opis produktu

Zdobiona rozeta sufitowa R52 Orac Decor uwydatni żyrandol oraz wprowadzi do wnętrza niezwykłej elegancji i szyku. Dzięki wysokiej jakości wykonania z wytrzymałych, niepalnych oraz odpornych na wilgoć tworzyw, model pięknie prezentuje się w niezmienionym stanie przez wiele lat. Rozeta Orac Decor R52 jest gotowa do pomalowania, co pozwala na wtopienie jej w każdą kolorystykę wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.8
 • Szerokość (cm)
  69.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx200

Informacje o produkcie

R52 Orac Decor rozeta

Rozeta R52 Orac Decor jest świetnym rozwiązaniem dla osób lubujących się w efektownej sztukaterii. Dekoracja, jaką jest rozeta R52 Orac Decor pozwala na bardzo modne oraz wyraziste podkreślenie wszelkich lamp albo żyrandoli. Dzięki swojej formie rozeta R52 Orac Decor będzie się świetnie sprawdzała w każdej stylizacji wnętrza. Zarówno we wnętrzu surowym, typowo klasycznym, jak i we wnętrzach nowoczesnych.

Rozeta R52 do wnętrz marki Orac Decor

Tego typu produkty, jak rozeta R52 Orac Decor są oczywiście niepalne, trwałe jak i odporne na wilgoć oraz uderzenia. Nie trzeba również korzystać z pomocy specjalistów, aby taką rozetę zamontować - wystarczy jedynie klej montażowy Orac Decor FDP500, zapewniający trwałe przymocowanie rozety do powierzchni. Rozeta została również pokryta podkładem, umożliwiając wpasowanie produktu do kolorystyki dowolnego wnętrza, za sprawą farb niezawierających rozpuszczalników. Nic więc dziwnego, że rozeta R52 Orac Decor zdobywa coraz większe zainteresowanie zarówno wśród architektów, jak również innych klientów naszego sklepu.

Dekoracyjna rozeta R52 sufitowa Orac Decor

Dzięki temu, że nasza dekoracyjna rozeta sufitowa jest niezwykle powszechna, łatwo dostępna oraz ma wygląd typowo klasyczny - zmienia ona niesamowicie w niemalże magiczny sposób wygląd każdego pomieszczenia, w którym zostaje zamontowana. Jak w prosty sposób można sprawić, że nasze wnętrze zyska oryginalności i niezwykłego stylu? Wystarczy na suficie zamontować produkt, jakim jest rozeta R52 Orac Decor. Jest to świetna opcja na szybką i naprawdę niedrogą zmianę aranżacji.

Rozeta R52 Orac Decor - jaka jest jej jakość?

Prezentowana rozeta jest stworzona z najlepszych materiałów, dlatego nie trzeba martwić się o jej trwałość. Producent, jakim jest Orac Decor zadbał o to, aby technologia, w jakiej tworzono rozetę R52 była na najwyższym poziomie. Produkt jest niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania oraz uderzenia, a dodatkowo ma powłokę ochraniającą ją przed wilgocią. Oznacza to, że bez problemu można zamontować rozetę R52 nawet na ścianie albo na suficie w łazience. Dzięki tak wysokiej jakości wykonania, mają Państwo gwarancję, że będzie się ona cieszyła przepięknym wyglądem przez długi czas.

Ciekawostki odnośnie rozety Orac Decor

Warto wspomnieć, że pomalowanie rozety R52 na dowolny kolor (farbą tylko i wyłącznie niezawierającą rozpuszczalników), sprawia, że jest ona pokryta dodatkową powłoką zabezpieczającą, co w znacznym stopniu przyczynia się do zachowania jej pięknego wyglądu, jak i również ułatwia późniejsze czyszczenie rozety. Jest to szczególnie ważne w pomieszczeniach wilgotnych, jak np. łazienka, gdzie zalecamy, aby farba wybrana do malowania produktu również posiadała właściwości wodoodporne.

Ponadto dzięki temu, że rozeta Orac Decor jest odporna na wgniecenia - można ją z łatwością samodzielnie zamontować na swojej ścianie albo na suficie. Nie bez znaczenia jest również polecany do jej montażu klej Orac Decor FDP500, który zapewnia trwałe i wytrzymałe połączenie rozety R52 z powierzchnią.

Dowolność personalizowania z rozetą R52 Orac Decor

Rozeta R52 może być pomalowana na wszelkie kolory świata, ale farby te nie powinny zawierać w sobie rozpuszczalników. Dostępne rodzaje farb to akrylowe, lateksowe, jak i silikonowe. Jak widać, takie rozwiązanie jest bardzo korzystne. Dzięki temu nie trzeba ograniczać się w tworzeniu swojego wymarzonego wnętrza. Oznacza to zatem, że każdy z naszych klientów może rozetę R52 zamontować u siebie w domu i przerobić pod własne upodobania oraz potrzeby. Można ją ''wtopić'' w otoczenie, jak i sprawić, że rozeta zostanie wyeksponowana. Wszystko zależy jedynie od pomysłów projektanta albo architekta.

Potrzebna pomoc w montażu?

Rozeta R52 Orac Decor jest produktem naprawdę prostym w zamontowaniu. Jeżeli natomiast nie są Państwo pewni odnośnie do przygotowania podłoża, technik montażowych, albo akcesoriów niezbędnych do przymocowania rozety na suficie lub ścianie to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w rozwiązaniu każdego problemu, w tym również w wyborze odpowiedniej rozety, jaką może być model R52 Orac Decor.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.