• Obniżka

ORAC DECOR R52 Rozeta

449,52 zł 418,05 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 418.05 zł

Opis produktu

Zdobiona rozeta sufitowa R52 Orac Decor uwydatni żyrandol oraz wprowadzi do wnętrza niezwykłej elegancji i szyku. Dzięki wysokiej jakości wykonania z wytrzymałych, niepalnych oraz odpornych na wilgoć tworzyw, model pięknie prezentuje się w niezmienionym stanie przez wiele lat. Rozeta Orac Decor R52 jest gotowa do pomalowania, co pozwala na wtopienie jej w każdą kolorystykę wnętrza.

Opis

 • Szerokość (cm)
  69.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  4.8
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

R52 Orac Decor rozeta

Sztukateria nie musi być banalna i nudna. Udowadniają to producenci, którzy stworzyli świetne dekoracje do naszych wnętrz. Zdobiona rozeta Orac Decor R52 doskonale prezentuje się w wersji oryginalnej (białej), jak również wtedy, gdy zostanie pomalowana farbą bez rozpuszczalników na kontrastujący kolor. Dzięki tej możliwości można dopasować rozetę Orac Decor R52 do każdej aranżacji, tym samym wnętrze będzie spójne i harmonijne, a sama dekoracja bardzo oryginalna.

Zdobiona rozeta Orac Decor R52

Jeszcze do niedawna rozety jak na przykład model Orac Decor R52 można było zobaczyć tylko na sufitach w pałacykach, muzeach i luksusowych restauracjach. Coraz częściej jednak ta dekoracja trafia również do mieszkań i domów. Mnóstwo osób zachwyconych jest tym, że w zaledwie kilak minut można mieć na swojej ścianie bardzo oryginalną ozdobę, która w dodatku niewiele kosztuje. Ponadto, w każdej chwili można ją pomalować na dowolny kolor. Rozeta Orac Decor R52 w kolorze fuksji, błękitu, czerwieni lub czerni świetnie podkreśli designerskie wnętrza i na pewno będzie zwracać na siebie uwagę.

Prosta ściana z piękną kompozycją stworzoną z Orac Decor R52

Nie na każdej ścianie w domu muszą znajdować się obrazy, plakaty, czy rodzinne zdjęcia w ramkach. Osoby szukające oryginalnych rozwiązań powinny postawić na kolaże stworzone właśnie ze zdobionych rozet. Jak takie coś zrobić? Wystarczy kupić kilka rozet Orac Decor R52 i każdą z nich samodzielnie pomalować farbą bez rozpuszczalników. Następnie, najlepiej przykleić je do ściany za pomocą kleju Orac Decor FDP500 (zajmie to zaledwie kilka minut). W efekcie uzyska się piękną, nowoczesną kompozycję stworzoną z barwnej, ozdobnej sztukaterii. Takiej ściany na pewno nie znajdzie się nigdzie indziej.

Wyjątkowa rozeta sufitowa R52 Orac Decor

Jeżeli chodzi o sufit, to rzadko klienci decydują się, by umieścić na nim jakiekolwiek dekoracje. Nawet materiały takie jak panele sufitowe, tapety itp. nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem wśród klientów. W większości domów i mieszkań zobaczyć można biały sufit, który nie przyciąga uwagi. Dlatego też, gdy ozdobi się go sztukaterią Orac Decor R52, szybko zyskuje on zupełnie inny wygląd. Takie miejsce staje się eleganckie, stylowe i wyjątkowe. Gdy w środku rozety Orac Decor R52 zamontowano piękną lampę, całość nabiera wyjątkowego charakteru. Warto więc w choć jednym pomieszczeniu w domu postawić na takie rozwiązanie, gdyż prezentuje się ono naprawdę ciekawie.

Potrzebna pomoc w montażu?

Rozeta R52 Orac Decor jest produktem naprawdę prostym w zamontowaniu. Jeżeli natomiast nie są Państwo pewni odnośnie do przygotowania podłoża, technik montażowych, albo akcesoriów niezbędnych do przymocowania rozety na suficie lub ścianie to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w rozwiązaniu każdego problemu, w tym również w wyborze odpowiedniej rozety, jaką może być model R52 Orac Decor.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.