• Obniżka

ORAC DECOR R18 Rozeta

207,30 zł 192,79 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 192.79 zł

Opis produktu

Okrągła rozeta R18 Orac Decor o bogatej ilości ornamentów przepięknie podkreśla żyrandole, wprowadzając do wnętrz niezwykłego charakteru. Model został stworzony z trwałych i odpornych na wilgoć tworzyw. Cechuje się również niepalnością, lekkością i łatwością montażu. Za sprawą gotowości malowania rozetę sufitową Orac Decor R18 można zastosować w każdej kolorystyce pomieszczenia.

Opis

 • Szerokość (cm)
  49
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  4.7
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

R18 Orac Decor rozeta

Zdobiona rozeta Orac Decor R18 potrafi wiele zmienić w nawet najprostszych wnętrzach. Ten niepozorny dodatek został stworzony z bardzo trwałych materiałów, co sprawia, że służy klientom przez wiele lat w nienagannym stanie. Orac Decor R18 to stylowy, ponadczasowy akcent, który warto zastosować wszędzie tam, gdzie chce się stworzyć stylowe, piękne i eleganckie przestrzenie.

Zdobiona rozeta Orac Decor R18 - ponadczasowy styl

Mnóstwo osób zastanawia się, czy takie rozety jak model Orac Decor R18 są cały czas modne. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu można je było bowiem zobaczyć w wielu mieszkaniach i domach. Obecnie na sztukaterię decydują się najczęściej właściciele eleganckich restauracji i luksusowych hoteli. Dlatego też, warto podkreślić, iż sztukateria wraca do trendów wnętrzarskich. Projektanci coraz częściej pokazują, jak łączyć rozety np. Orac Decor R18 z nowoczesnymi i klasycznymi meblami oraz dodatkami. Producenci więc wyszli naprzeciw klientom i stworzyli rozety, które można dostosować do swoich potrzeb. Orac Decor R18 w każdej chwili można bowiem pomalować farbą bez rozpuszczalników, dzięki temu świetnie dopasuje się ona do konkretnej aranżacji.

Wytrzymała i niezwykła rozeta sufitowa R18 Orac Decor

Ponadto, twórcy rozet sufitowych Orac Decor R18 zapewniają, że jest to asortyment niezwykle trwały i niezawodny. Zdobiona rozeta jest bowiem odporna na wilgoć i uderzenia, więc bez problemu może być zamontowana w kuchni, jadalni, w pokoju dziecięcym, w salonie, jak i w sypialni. Nie trzeba się obawiać także umieszczenia rozety Orac Decor R18 w nasłonecznionych miejscach. Ta dekoracja nie zżółknie, nie odbarwi się i nie powstaną na niej żadne plamy. Dlatego też polecana jest także do wymagających pomieszczeń, takich jak np.: łazienki.

Rozeta sufitowa Orac Decor R18 - jak ją zamontować?

By zamontować rozetę Orac Decor R18 na swoim suficie lub ścianie, nie trzeba być fachowcem. Wystarczy bowiem zakupić klej Orac Decor FDP500, dzięki któremu w zaledwie kilka minut zamontuje się rozetę do każdej powierzchni. Producent zadbał o to, by klient wraz z wybranym przez siebie asortymentem, otrzymał bardzo szczegółową instrukcję, dzięki której szybko i sprawnie zamontuje Orac Decor R18 do ściany, sufitu lub do mebli. Rozeta sufitowa może być umieszczona na środku sufitu eksponując w ten sposób piękny żyrandol. Może także zostać umiejscowiona na ścianach, dzięki czemu pomieszczenie stanie się bardziej przytulne.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.