• Obniżka

ORAC DECOR R73 Rozeta

491,23 zł 456,84 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 456.84 zł

Opis produktu

Wyjątkowo oryginalne wzornictwo rozety R73 Orac Decor efektownie prezentuje się w stylizowanych aranżacjach, gdzie przepięknie dekoruje żyrandol. Stworzenie z wytrzymałych, odpornych na wgniecenia oraz wilgoć tworzyw, sprawia, że model zachowuje swój wygląd przez długie lata. Rozeta sufitowa Orac Decor R73 jest produktem niepalnym, łatwym w montaży i przygotowanym do malowania.

Opis

 • Szerokość (cm)
  70
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  5.9
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

R73 Orac Decor rozeta

Obecnie bardzo popularne są różnego rodzaju listwy dekoracyjne i sztukaterie, który nadają wnętrzu prawdziwie paryski styl. Stosuje się je w mieszkaniach w kamienicach, w blokach, domach jednorodzinnych i willach. Takie wyrafinowane elementy prezentują się naprawdę doskonale i zdradzają zamiłowanie do trendów oraz ich znajomość. Rozeta sufitowa R73 Orac Decor to jedna z propozycji dla osób, które chcą wprowadzić niebanalne i niesztampowe dodatki do swojej przestrzeni mieszkalnej.

Czym jest rozeta sufitowa R73 Orac Decor?

Czym zatem jest rozeta sufitowa R73 Orac Decor? To rozeta, którą montuje się, jak sama nazwa wskazuje, na suficie. Zwykle stosuje się ją tam, gdzie wisi lampa sufitowa lub żyrandol. Można przykleić ją na samym środku sufitu, jak też tam, gdzie ma się zastosowane lampy. Prezentuje się genialnie. Taka prosta, acz efektowna dekoracja, jaką jest rozeta sufitowa R73 Orac Decor, dodaje charakteru każdemu wnętrzu. Można połączyć ją z listwami i sztukaterią na ścianach, ale też zastosować samodzielnie. Wszystko jest dozwolone, a ograniczenia płyną tylko i wyłącznie z wyobraźni.

Jak montuje się rozetę R73 Orac Decor?

W jaki sposób montuje się rozetę R73 Orac Decor? Sposób przyklejania jest bardzo prosty i tak naprawdę każdy może zrobić to samodzielnie. Do zamocowania rozety nie trzeba wzywać fachowca. Jeżeli oczywiście nie ma się możliwości przyklejenia rozety R73 Orac Decor we własnym zakresie, można wspomóc się kimś, kto zna się na rzeczy. Najważniejszą kwestią jest zakup odpowiedniego kleju do mocowania rozet. To produkt dedykowany, który nazywa się Orac Decor FDP500. Jest to najmocniejszy klej, dzięki któremu rozeta R73 Orac Decor będzie przyklejona bardzo trwale, zatem na pewno sama nie odpadnie z sufitu.

Jak spersonalizować rozetę sufitową R73 Orac Decor?

Rozeta sufitowa R73 Orac Decor jest pokryta podkładem w kolorze białym. Nie oznacza to, że ten produkt musi tak finalnie wyglądać. Można zastosować bowiem różnego rodzaju farby akrylowe, lateksowe lub silikonowe, dzięki którym uda się rozetę pomalować na wybraną przez siebie barwę. Wybór tego typu farb jest naprawdę duży, a same produkty nie kosztują wiele. Do pomalowania rozety R73 Orac Decor wystarczy niewielka puszka. Dzięki temu można przemalować ją na swój ulubiony kolor, a następnie przykleić na suficie. W ten sposób uda się stworzyć wyjątkowo ozdobne i kontrastujące z sufitem połączenie. Można też po prostu pomalować rozetę R73 Orac Decor na biało. Taka rozeta pięknie prezentuje się w wielu wnętrzach.

Gdzie pasuje rozeta R73 Orac Decor?

Inwestorzy często zastanawiają się nad tym, w jakich pomieszczeniach rozeta R73 Orac Decor będzie wyglądać najlepiej. Okazuje się, że tak naprawdę w wielu. Można montować ją w pomieszczeniach mieszkalnych, jak też użytkowych, na przykład gabinetach medycyny estetycznej, poczekalniach, kancelariach. Trzeba tylko pamiętać o tym, że to ozdoba, która musi korespondować z resztą wnętrza. R73 Orac Decor pięknie prezentuje się zatem w mieszkaniach urządzonych na przykład w stylu art deco, skandynawskim, mid century oraz glamour.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.