• Obniżka

Orac Decor W113 Panel 3D

207,94 zł 193,38 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W113 to niezwykle nowoczesna sztukateria doskonała do zastosowania w modernistycznych wnętrzach i nie tylko. Jego precyzja wykonania oraz wysoka trwałość i odporność na uderzenia, czy też wilgoć pozwala na montaż produktu w dowolnym pomieszczeniu zarówno w domu, jak i przestrzeni publicznej. Panel ścienny 3D W113 Orac Decor jest prosty w montażu, lekki i gotowy do pomalowania.

Opis

 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  25
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz FX200 na łączenia
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2.18

Informacje o produkcie

W113 Orac Decor panel ścienny

Panel ścienny W113 Orac Decor to połączenie trwałości, ponadczasowego wzornictwa i atrakcyjnej ceny. To model polecany głównie osobom pragnącym niewielkim nakładem pracy zmienić charakter wnętrza Panele ścienne pasują do niemal każdego pomieszczenia, dając pełną swobodę ich personalizacji. Prezentowany panel ścienny W113 jest lekki, ale nie oznacza to, że wyróżnia się mniejszą wytrzymałością, wręcz przeciwnie. Zwiększona trwałość to efekt zastosowania innowacyjnych materiałów o doskonałych parametrach użytkowych. Można mieć zatem stuprocentową pewność, że panel ścienny Orac Decor W113 to detal sztukateryjny, który będzie przez długie lata pięknie prezentował się w każdym pomieszczeniu. Zaletą jest również fakt, że nie wymaga on specjalnej konserwacji, dzięki czemu utrzymanie jego powierzchni w idealnym stanie nie stanowi problemu.

Solidne panele ścienne W113 do każdego wnętrza

Panel ścienny W113 Orac Decor wykonany jest z materiału, który nie jest podatny na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Z łatwością można go umieścić w mocno eksploatowanych wnętrzach. Warto zaznaczyć, że panel ścienny W113 Orac Decor nawet po wielu latach nie będzie nosił śladów użytkowania. Użytkownicy doceniają jego niską podatność na zarysowania lub wgniecenia, a także możliwość zastosowania wewnątrz pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci czy wysokich temperatur. To znacznie zwiększa wachlarz możliwości aranżacyjnych. Dzięki panelom ściennym W113 każdy wystrój będzie jedyny w swoim rodzaju.

W113 to klasyczny panel ścienny Orac Decor

Panel ścienny 3D W113 Orac Decor wyróżnia się prostą konstrukcją, co w tym przypadku jest dużym atutem. Ponadto prezentowany produkt został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Jakość wykonania zadowoli nawet najbardziej wymagających. Panel ścienny W113 Orac Decor utrzymany jest w klasycznej stylistyce, dzięki czemu będzie doskonale pasował zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Jego umieszczenie w danej aranżacji nie będzie wyzwaniem.

Szybki montaż paneli ściennych Orac Decor

Panel W113 Orac Decor przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Więc to nie lada gratka dla tych, którzy nie chcą zamawiać ekipy montażowej. Dzięki temu można zaoszczędzić kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych. Panel ścienny W113 Orac Decor waży niewiele, co ułatwia określenie jego prawidłowego położenia. Nie trzeba zatem obawiać się błędów montażowych, które mogą zrujnować efekt końcowy. Ważne jest, aby usunąć wszelkie nierówności z podłoża, a także zastosować odpowiednie kleje montażowe. Panel ścienny W113 Orac Decor można również z łatwością dopasować do koncepcji pod względem rozmiaru, dzięki prostocie przycinania.

Akcesoria wymagane do montażu paneli ściennych

Panel ścienny W113 Orac Decor mocowany jest na klej. Oznacza to, że nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi. Wystarczy zakupić klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej na łączenia Orac Decor FX200. Należy dodać, że opisaną sztukaterię można również pomalować na dowolny kolor. Prezentowany panel ścienny W113 Orac Decor jest oryginalnie pokryty białym podkładem, a więc do jego malowania można użyć dowolnych farb, które nie zawierają rozpuszczalników.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor