• Obniżka

ORAC DECOR C358 Listwa sufitowa

339,74 zł 315,96 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 315.96 zł

Opis produktu

C358 Orac Decor to ponadczasowa, klasyczna listwa oświetleniowa, która za pomocą gry światłem podkreśli każdą aranżację wnętrza. Model fenomenalnie prezentuje się na styku sufitu i ścian, a dzięki swojej uniwersalności świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i stylizowanych wnętrzach. Ozdobna listwa oświetleniowa Orac Decor C358 jest nie tylko trwała i odporna na wilgoć, a dodatkowo łatwość montażu i możliwość pomalowania pozwala na zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego kolorystyki.

Opis

 • Szerokość (cm)
  14
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  7.3
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

C358 Orac Decor oświetleniowa listwa sufitowa

Orac Decor C358 to doskonała propozycja do klasycznych wnętrz. Ten rodzaj dekoracji montowany między sufitem a ścianami, który odmieni każde wnętrze. Listwa sufitowa Orac Decor C358 została wykonana z dbałością o szczegóły, dzięki czemu można ją zainstalować w dowolnej aranżacji. Oświetleniowa listwa sufitowa C358 jest również gotowa do malowania i nie wymaga dodatkowej konserwacji ani pielęgnacji. To dekoracja, która podkreśli zatem wygląd każdego pomieszczenia, dodając mu elegancji i nowoczesnego wykończenia.

Nowoczesność i elegancja, czyli listwa oświetleniowa C358 Orac Decor

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C358 nada niepowtarzalnego wyglądu dowolnej aranżacji. Jest to produkt z górnej półki, przeznaczony dla osób ceniących szczegóły detali i dążących do stworzenia przytulnego, a zarazem eleganckiego wnętrza. Listwa sufitowa Orac Decor C358 to także praktyczne rozwiązanie do różnego rodzaju pomieszczeń, także tych, w których potrzebne jest dodatkowe oświetlenie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu modelu z oświetleniem, jakim jest taśma LED. Dlatego jest detalem dekoracyjnym, który swoimi walorami estetycznymi i praktycznością wyraźnie uwydatni estetykę dowolnego pomieszczenia.

Łatwa odmiana każdego wnętrza z listwą sufitową Orac Decor C358

Listwa sufitowa C358 Orac Decor to oryginalny element do wykończenia wnętrz, który sprawdzi się nie tylko w tradycyjnych, ale i modernistycznych wnętrzach. Idealnie komponuje się z meblami poprzednich epok, a także z nowoczesnym wystrojem wnętrz, podkreślając ich niepowtarzalny design. Dlatego oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C358 dzięki swojej wszechstronności może być ciekawym dodatkiem do każdego pomieszczenia, a tym bardziej że model daje niezwykłą swobodę łączenia z innymi dekoracyjnymi detalami Orac Decor.

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor pozwala na nieskończoną liczbę kombinacji, które zależą tylko od kreatywności wyobraźni. Jest to produkt przeznaczony dla wymagających osób poszukujących unikalnych rozwiązań. Listwa sufitowa Orac Decor C358 nawiązuje do klasyki sztukaterii, ale posiada również element nowoczesności, dzięki czemu w łatwy sposób tworzy przytulny klimat, przekształcając każde wnętrze w wyszukane projekty kompozycyjne. Jednocześnie listwa sufitowa Orac Decor C358 nie wymaga dużego nakładu pracy podczas montażu, co pozwala na całkowitą i szybką zmianę wnętrza.

Łatwość montażu i doskonała jakość - Orac Decor C358

Listwa oświetleniowa Orac Decor C358 jest wykonana z odpornego na wilgoć, wytrzymałego i łatwego w pielęgnacji materiału. Zastosowane tworzywa pozwalają na doskonałe wykończenie detali, co jest niezwykle istotne w przypadku tego typu elementów ozdobnych. Listwa sufitowa Orac Decor C358 została zaprojektowana w taki sposób, aby była również prosta w montażu. Jest to możliwe dzięki niewielkiej wadze, która sprawia, że produkt można z łatwością zastosować w każdej przestrzeni, w której pożądany jest niecodzienny efekt wizualny. Aby przymocować listwę oświetleniową Orac Decor C358, użyj dedykowanego kleju montażowego producenta Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączenia listew Orac Decor FX400.

Dlatego, że oświetleniowa listwa Orac Decor C358 to produkt, który jest już pokryty podkładem, można go pomalować na dowolny kolor farbami niezawierającymi rozpuszczalników. To doskonały sposób na łatwe i szybkie wkomponowanie modelu w dowolny kolor aranżacji wnętrza, tworząc wyśniony efekt wizualny przy użyciu jedynie wybranego koloru farby na przykład akrylowej, lateksowej lub silikonowej.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor