• Obniżka

ORAC DECOR W109 Panel 3D

295,77 zł 275,06 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 275.06 zł

Opis produktu

Panel 3D W109 Orac Decor to  wyjątkowy rodzaj sztukaterii o klasycznej formie, który doda niezwykłości różnorodnym aranżacjom. Precyzja wzornictwa, wysoka jakość tworzywa i żłobień powoduje, że jest to model świetnie prezentujący się w różnych pomieszczeniach. Ponadto panel ścienny 3D Orac Decor W109 jest łatwy w montażu, odporny na uszkodzenia i wilgoć, a także został przygotowany do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  25
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  1.3

Informacje o produkcie

W109 Orac Decor panel ścienny

Panel ścienny W109 marki Orac Decor to świetna propozycja dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. Jest to produkt wykonany z najwyższej klasy tworzyw, dzięki czemu przez długie lata pozostanie w nienaruszonym stanie. Panele ścienne to prosty sposób na to, aby odmienić charakter każdego wnętrza. Za ich pomocą można dodać pomieszczeniu nowoczesności, a zarazem elegancji. Panel ścienny W109 Orac Decor to świetny wybór do wielkomiejskich aranżacji. Z pewnością jego trwałość i design usatysfakcjonuje tych, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania. Ponadczasowe wzornictwo sprawdzi się w niemal każdym mieszkaniu, a wszystko zależy od osobistych upodobań.

Panel ścienny W109 w minimalistycznym stylu

Cenisz sobie ekskluzywną, a jednocześnie uniwersalną stylistykę? Jeśli tak, to panel ścienny W109 Orac Decor z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Trzeba podkreślić, że jest to model wyjątkowo praktyczny, który bez trudu wpasujemy do otoczenia. Panele ścienne sprawdzają się w niemal każdym pomieszczeniu - salonie, jadalni, sypialni, gabinecie, przedpokoju. Produkty marki Orac Decor posiadają ponadprzeciętne parametry użytkowe, co znacząco zwiększa zakres zastosowań. Panel ścienny W109 jest wyjątkowo solidny i niepodatny na uszkodzenia, a więc można umieścić go nawet w wnętrzach intensywnie użytkowanych. Mowa tutaj o m.in. kuchni, czy też łazience. Panele ścienne W109 Orac Decor to zakup na długie lata, który opłaca się najbardziej. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy rozsądnie inwestują swoją gotówkę.

Panele ścienne Orac Decor gotowe do pomalowania

Panel ścienny W109 Orac Decor jest w pełni przystosowany do pomalowania. Właśnie dlatego w każdym przypadku będzie on posiadać unikatowy charakter. Model ten pierwotnie występuje w kolorze białym. Sprawia to, ze wiele osób decyduje się na jego montaż bez żadnych modyfikacji. Panel ścienny W109 Orac Decor nie jest odporny na działanie rozpuszczalników. Musimy więc rozważnie podejść do wyboru farby. Nie może ona zawierać wspomnianych związków, gdyż mogłyby one wywołać trwałe zniszczenia. Panel ścienny W109 Orac Decor nie wymaga dodatkowej obróbki np. szlifowania powierzchni, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.Przed malowaniem wystarczy jedynie usunąć kurz, pył, czy też inne zanieczyszczenia. Atutem jest fakt, że panel ścienny W109 Orac Decor wystarczy zwykle pokryć jedną warstwą farby, aby uzyskać pełne krycie.

Panel ścienny W109 Orac Decor o podwyższonej wytrzymałości

Panel ścienny W109 Orac Decor charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością. Jest to produkt odporny na uszkodzenia mechaniczne, czy też zarysowania. To właśnie dlatego omawiane panele ścienne rekomendowane są nawet przez najbardziej wymagających. Możemy mieć pewność, że nawet po wielu latach nie utracą one swojej pierwotnej formy. Panel ścienny W109 Orac Decor nie wymaga specjalnej konserwacji. Oznacza to, że nie ma konieczności pokrywania powierzchni preparatami ochronnymi. Kolejną zaletą jest to, że panel ścienny W109 Orac Decor nie pochłania wilgoci. Zmniejsza to prawdopodobieństwo rozwoju pleśni, czy też grzybów.

Panel ścienny W109 Orac prosty w montażu

Wiele osób obawia się skomplikowanego montażu sztukaterii ściennej. W przypadku omawianego produktu można uniknąć skomplikowanego mocowania.Panel ścienny W109 Orac Decor wymaga jedynie zastosowania kleju, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Ryzyko zaistnienia nieprawidłowości znajduje się na bardzo niskim poziomie. Producent rekomenduje klej montażowy Orac Decor FDP700 oraz klej do łączeń Orac Decor FX400.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.