• Obniżka

Orac Decor K1002 - kolumna element dekoracyjny

2 039,12 zł 1 896,38 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1896.38 zł

Opis produktu

Kolumna K1002 Orac Decor jako element dekoracyjny wprowadzi do wnętrza wyjątkowy klimat, nawiązujący do stylu antycznego. Wysokiej jakości wzornictwo w postaci klasycznych żłobień doskonale uzupełni niejedną aranżację, nadając jej charakteru. Model, dzięki wykorzystaniu wytrzymałych materiałów może być wykorzystany niemal w każdym pomieszczeniu. Jest wysoce odporny na uderzenia oraz wilgoć. Półkolumna K1002 Orac Decor została także przygotowana do malowania i może być uzupełniona o produkty:

 • K1112 + K1152
 • K1112 + K1132
 • K1122 + K1152
 • K1122 + K1132

Opis

 • Szerokość (cm)
  22
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  199.5
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

K1002 Orac Decor kolumna

Z utęsknieniem patrzysz na klasyczne wnętrza, których widzi się coraz mniej? W obliczu popularnego modernizmu tradycjonalizm nadal jest obecny, natomiast często zastępowany jest przez nowoczesność. Zatem, aby jednak zachować nutę klasyki, wybierz kolumnę K1002 Orac Decor jako element dekoracyjny wnętrza. Poznaj jej zastosowanie!

Sztuka tak zwanego "do it yourself" stała się bardzo pożądana i zgromadziła rzeszę fanów na przestrzeni lat. Wprawdzie to oznacza wykonanie czegoś własnoręcznie od podstaw, jednak definicja ta może być elastyczna. Kolumna K1002 Orac Decor z kolekcji Luxxus to sztukateria, którą możesz samodzielnie zmodyfikować, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Możesz zatem spróbować samodzielnie spersonalizować model po zakupie eleganckiej dekoracji.

K1002 Orac Decor- zabawa z kolorami

Modyfikacja ozdoby, jaką jest K1002 Orac Decor nie powinna sprawić Ci większego trudu. Otóż kolumna jest przeznaczona do samodzielnego pomalowania farbami. Zaszalej więc z kolorami - emulsja nie musi być nałożony jednolicie, dzięki czemu dekoracja K1002 Orac Decor nadal będzie wyrazem tradycji, jednak z dodatkiem awangardy.

Pamiętaj, aby sztukaterię w postaci K1002 Orac Decor pomalować odpowiednią farbą. Sugerujemy użyć emulsji bez rozpuszczalników, a więc farb na bazie wody. Są one przyjazne dla środowiska i nie wytwarzają tak intensywnego zapachu. Ponadto ściany pomalowane tego typu farbą z łatwością można wyczyścić.

Kolumna K1002 Orac Decor - montaż

Ogromną zaletą dekoracji jest jej niska waga i rozmiar. Jeśli nie masz wystarczająco dużo dostępnej przestrzeni w pomieszczeniu, warto zdecydować się właśnie na kolumnę, zamiast na tradycyjną, pełną kolumnę. Lekki model K1002 Orac Decor z łatwością zamontujesz w dowolnym miejscu.

Co więcej, zrobisz to samodzielnie! Nie musisz być profesjonalistą, aby poradzić sobie z tym zadaniem. Do mocowania ozdoby sugerujemy użyć specjalistycznego kleju montażowego FDP500 oraz kleju do łączeń FX400 marki Orac Decor. Można je zakupić bezpośrednio w naszym sklepie.

Praktyczna dekoracja - K1002 Orac Decor

Oczywiście sztukateria w postaci kolumny K1002 Orac Decor powinna przede wszystkim zdobić. Nie można jednak zapomnieć o kwestii funkcjonalności produktu. Proponowana przez nas ozdoba jest odporna na wilgoć i uderzenia. Dzięki temu możesz ją zamontować w dowolnym pomieszczeniu. Czyszczenie też nie przysporzy Ci nerwów i stresów. Z łatwością wyczyścisz trzon kolumny K1002 Orac Decor oraz pozostałe części ozdoby. Dekorację wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

Kolumna K1002 - powrót do antyku

Mówi się, że klasyka nigdy nie umiera. Czy to prawda? Wprawdzie coraz więcej jest nowoczesnych wnętrz, jednak tradycyjny design zawsze będzie niezwykle elegancki i szykowny. Dlatego też warto mieć w swoim mieszkaniu dekoracje klasyczne. Kolumna K1002 Orac Decor została wykonana z dbałością o szczegóły w stylu korynckim. Charakteryzuje się bardzo ozdobną nasadą. Z kolei trzon kolumny jest bardziej smukły niż w przypadku kolumn w stylu doryckim czy jońskim.

Podkreśl charakter wnętrza z kolumną K1002 Orac Decor

Jeśli zastanawiasz się jak urozmaicić pomieszczenia w swoim domu, gustownym dodatkiem będzie właśnie kolumna K1002 Orac Decor. Jest to wyjątkowa dekoracja, która będzie pasować do niejednego wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.