• Obniżka

Orac Decor K1111 - element dekoracyjny głowica półkolumny

454,28 zł 422,48 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 422.48 zł

Opis produktu

Głowica półkolumny K1111 Orac Decor o klasycznej formie to element dekoracyjny wprowadzający do aranżacji niezwykle antyczny charakter. Wysoka jakość wzornictwa, a także wytrzymałość na wilgoć i uderzenia, powoduje, że jest to produkt doskonały do zastosowania niemal w każdym pomieszczeniu. Głowica K1111 Orac Decor do stylizowanych i klasycznych wnętrz to produkt przygotowany do malowania. Może zostać połączony z modelami:

 • K1001 + K1151
 • K1001 + K1131

Opis

 • Szerokość (cm)
  36.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  30
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  18.3

Informacje o produkcie

K1111 Orac Decor głowica półkolumny

XXI wiek to czas, w którym chcąc uciec od otaczającego nas zgiełku i pośpiechu, coraz częściej szukamy inspiracji w dawnej elegancji oraz klasie. Szczególnie trend ten widoczny jest w aranżacji wnętrz. Tutaj projektanci coraz częściej odstępują od wszechobecnego i tak modnego do niedawna minimalizmu na rzecz bardziej wyrafinowanych dodatków, wprowadzających do wnętrza wyjątkową atmosferę pełną elegancji i harmonii.

Głowice półkolumn Orac Decor - klasyka dawnych lat we współczesnej formie!

Chcąc wprowadzić do wnętrza magię dawnych lat, ich nostalgię i czas, warto właśnie zainteresować się panelami ściennymi marki Orac Decor. Starodawny czar w aspekcie dekoracyjnym oraz współczesna praktyczność to unikalne połączenie, nad którym warto się zastanowić.

Głowica półkolumny K1111 - smak i elegancja

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny tej wyjątkowej sztukaterii. Otóż dawniej takie głowice półkolumn były naprawdę często wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach reprezentacyjnych jak w salonach, lecz również w sypialniach czy pokojach dziennych. Układano z nich pewne wzory, wieńczono bardziej ozdobnymi motywami, jak kwiatami itp.

Dzisiaj głowica półkolumny K1111 wprowadza do każdego wnętrza nutę niepowtarzalnej elegancji i klasy. Co więcej, pomieszczenie nie jest już minimalne, chłodne i nieprzyjazne, lecz wręcz przeciwnie nabiera pewnej przytulności, bez jednakże nuty bałaganu za to z pewną nostalgią i harmonią. Warto jeszcze podkreślić, że takie głowice półkolumn świetne nadają się również do aranżacji miejsc pracy, gdzie niejako uwydatnią prestiż, wysoką pozycję czy jakość usług na pewno głowica półkolumny K1111 Orac Decor w gabinecie zostanie zauważona przez każdego klienta.

Głowice półkolumn K1111 w aspekcie praktycznym

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że głowica półkolumny K1111 Orac to nie tylko i wyłącznie znakomity element dekoracyjny, lecz także może się ona pochwalić znakomitą charakterystyką produktu w jej aspekcie czysto technicznym i praktycznym.

Przede wszystkim głowica K1111 Orac Decor wykonana została z wysokiej klasy materiałów, co oczywiście odpowiada także za jej elegancję, niemniej jednak oprócz tego sprawia, że jest ona w pełni wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki temu głowice półkolumn K1111 Orac Decor prezentują się doskonale przez naprawdę długie lata.

Trzeba także podkreślić wyraźnie jeszcze jedną zaletę tych głowic półkolumn, a mianowicie to, że są one naprawdę banalnie proste w montażu i w aranżacji, tak więc każdy z naszych klientów spokojnie może podjąć się tego zadania samodzielnie. Głowica K1111 przyklejana jest za pomocą specjalnych klejów montażowych Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń według naprawdę łatwej w zrozumieniu instrukcji. Kleje oczywiście można nabyć od razu w naszym sklepie.

Codzienna pielęgnacja i wygląd K1111 Orac Decor

Warto jeszcze zaznaczyć, że każdy z nas ma dość duży wpływ na to, jak głowica półkolumny K1111 będzie ostatecznie wyglądał. Jest to bowiem produkt przygotowany specjalnie pod malowanie. Trzeba jednak powiedzieć, że muszą to być farby bez rozpuszczalnika, czyli np. akrylowe czy silikonowe. Barwa zaś leży w gestii klienta. Szczególnie polecane są jednak stonowane barwy jaśniejsze w przypadku ciemnych ścian i odwrotnie w przypadku jaśniejszych. Nadadzą one wnętrzu nastrój pełen elegancji i pewnej wytworności.

Głowica półkolumny K1111 wyróżnia się także i tym, że jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Można ją umyć i delikatnie oczyścić, zachowując przez długi czas jego piękny wygląd.

Głowica półkolumny K1111 Orac Decor - wyjątkowy produkt

Podsumowując, warto podkreślić, że zdecydowanie głowice półkolumn Orac Decor wyróżniają się na rynku. Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu oraz inwestycji w piękny i ponadczasowy wygląd mieszkania, za sprawą głowicy K1111 Orac Decor lub innego modelu dostępnego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.