• Obniżka

Orac Decor W116 lamele Panel 3D

295,77 zł 275,06 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 275.06 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W116 będzie wyjątkową ozdobą niejednej aranżacji. Jego ponadczasowy, nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością wykonania oraz odpornością na uderzenia czy wilgoć, sprawia że bez przeszkód można go zastosować zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach komercyjnych. Panel 3D Orac Decor W116 jest ponadto lekki, łatwy w montażu i gotowy do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Kolekcja
  Luxxus
 • Długość (cm)
  200
 • Wysokość (cm)
  25
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  montażowy mocny fdp700 oraz na łączenia fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

W116 Orac Decor panel ścienny 3D

Panel ścienny 3D W116 Orac Decor to połączenie trwałości, ponadczasowego designu i atrakcyjnej ceny. Model ten polecamy przede wszystkim tym, którzy przy niewielkim wysiłku chcą zmienić charakter wnętrza. Panele ścienne dopasowują się do niemal każdego pomieszczenia, dając pełną swobodę personalizacji. Prezentowany panel ścienny 3D W116 jest lekki, ale niekoniecznie mniej odporny, wręcz przeciwnie. Dłuższa żywotność to efekt zastosowania innowacyjnych materiałów o doskonałych parametrach użytkowych. Można mieć zatem stuprocentową pewność, że panel ścienny 3D Orac Decor W116 to detal sztukateryjny, który będzie dobrze wyglądał w każdym pomieszczeniu przez wiele lat. Dodatkowym atutem jest to, że nie wymaga specjalnej konserwacji, dzięki czemu utrzymanie jej powierzchni w idealnym stanie nie stanowi problemu.

Niezwykłe panele ścienne W116 do każdego wnętrza

Panel ścienny W116 Orac Decor wykonany jest z materiału nie podatnego na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Z łatwością można go umieścić w intensywnie eksploatowanych wnętrzach. Warto zaznaczyć, że panel ścienny 3D W116 Orac Decor nawet po wielu latach nie będzie nosić śladów użytkowania. Użytkownicy doceniają jego niską podatność na zarysowania czy wgniecenia, a także możliwość użytkowania w środowiskach narażonych na działanie wilgoci lub wysokich temperatur. To znacznie zwiększa wachlarz możliwości aranżacyjnych. Dzięki panelom ściennym W116 każdy wystrój wnętrza będzie jedyny w swoim rodzaju.

W116 nowoczesny panel ścienny 3D Orac Decor

Panel ścienny 3D W116 Orac Decor Wyróżnia się prostą konstrukcją, co w tym przypadku jest dużym atutem. Dodatkowo prezentowany produkt został dopracowany w najmniejszym szczególe. Jego jakość wykonania zadowoli nawet najbardziej wymagających. Panel ścienny 3D W116 Orac Decor to sztukateria utrzymana w klasycznej stylistyce, dzięki czemu doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Jej umieszczenie w określonej aranżacji nie będzie wyzwaniem.

Bezproblemowy montaż paneli ściennych Orac Decor W116

Panel ścienny 3D W116 Orac Decor przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Waży niewiele, co ułatwia utrzymanie jego prawidłowego położenia. Dzięki temu nie musisz się martwić o błędy montażowe, które mogą zepsuć efekt końcowy. Ważne jest, aby usunąć wszelkie nierówności z mocowania i zastosować odpowiednie kleje montażowe. Panel ścienny 3D W116 Orac Decor można go łatwo dopasować do koncepcji również pod względem wielkości, dzięki prostocie cięcia.

Akcesoria potrzebne do montażu paneli ściennych W116 Orac Decor

Panel ścienny 3D W116 Orac Decor przeznaczony jest to montażu na klej. Oznacza to, że nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Wystarczy zakupić w naszym sklepie internetowym klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej na łączenia Orac Decor FX400. Należy również dodać, że prezentowaną sztukaterię można pomalować na dowolny kolor. Panel ścienny 3D W116 Orac Decor jest bowiem oryginalnie pokryty białym podkładem, a więc do jego pomalowania można użyć dowolnych farb, niezawierających rozpuszczalników.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor