• Obniżka

Orac Decor K202 - baza element dekoracyjny

358,36 zł 333,28 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 333.28 zł

Opis produktu

Baza K202 Orac Decor to element ozdobny, cechujący się niezwykle prostą formą, dzięki której każdy miłośnik sztukaterii, wprowadzi do wnętrza niezwykłego charakteru. Wysoka jakość wykonania detali, a także trwałość, odporność na wilgoć i wgniecenia, sprawia że jest ona nie tylko piękna, ale również wytrzymała. Baza K202 Orac Decor, dzięki swojemu wzornictwu rewelacyjnie prezentuje się zarówno w klasycznych, jak i stylizowanych wnętrzach. Została przygotowana do malowania i może zostać uzupełniona o modele takie jak K200 i K201.

Opis

 • Szerokość (cm)
  18.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  54.1
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA
 • Grubość (cm)
  4.1

Informacje o produkcie

K202 Orac Decor baza

XXI wiek to czas, w którym chcąc uciec od otaczającego nas zgiełku i pośpiechu, coraz częściej szukamy inspiracji w dawnej elegancji oraz klasie. Szczególnie trend ten widoczny jest w aranżacji wnętrz. Tutaj projektanci coraz częściej odstępują od wszechobecnego i tak modnego do niedawna minimalizmu na rzecz bardziej wyrafinowanych dodatków, wprowadzających do wnętrza wyjątkową atmosferę pełną elegancji i harmonii.

Panele kolumn Orac Decor - klasyka dawnych lat we współczesnej formie!

Chcąc wprowadzić do wnętrza magię dawnych lat, ich nostalgię i czas, warto właśnie zainteresować się panelami ściennymi marki Orac Decor. Starodawny czar w aspekcie dekoracyjnym oraz współczesna praktyczność to unikalne połączenie, nad którym warto się zastanowić.

Baza K202 - smak i elegancja

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny tej wyjątkowej sztukaterii. Otóż dawniej takie bazy były naprawdę często wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach reprezentacyjnych jak w salonach, lecz również w sypialniach czy pokojach dziennych. Układano z nich pewne wzory, wieńczono bardziej ozdobnymi motywami, jak kwiatami itp.

Dzisiaj baza K202 wprowadza do każdego wnętrza nutę niepowtarzalnej elegancji i klasy. Co więcej, pomieszczenie nie jest już minimalne, chłodne i nieprzyjazne, lecz wręcz przeciwnie nabiera pewnej przytulności, bez jednakże nuty bałaganu za to z pewną nostalgią i harmonią. Warto jeszcze podkreślić, że takie bazy świetne nadają się również do aranżacji miejsc pracy, gdzie niejako uwydatnią prestiż, wysoką pozycję czy jakość usług na pewno baza K202 Orac Decor w gabinecie zostanie zauważona przez każdego klienta.

Panele kolumn K202 w aspekcie praktycznym

Trzeba jednak stanowczo podkreślić, że baza K202 Orac to nie tylko i wyłącznie znakomity element dekoracyjny, lecz także może się ona pochwalić znakomitą charakterystyką produktu w jej aspekcie czysto technicznym i praktycznym.

Przede wszystkim baza K202 Orac Decor wykonana została z wysokiej klasy materiałów, co oczywiście odpowiada także za jej elegancję, niemniej jednak oprócz tego sprawia, że jest ona w pełni wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki temu bazy K202 Orac Decor prezentują się doskonale przez naprawdę długie lata.

Trzeba także podkreślić wyraźnie jeszcze jedną zaletę tych baz, a mianowicie to, że są one naprawdę banalnie proste w montażu i w aranżacji, tak więc każdy z naszych klientów spokojnie może podjąć się tego zadania samodzielnie. Baza K202 przyklejana jest za pomocą specjalnych klejów montażowych Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń według naprawdę łatwej w zrozumieniu instrukcji. Kleje oczywiście można nabyć od razu w naszym sklepie.

Codzienna pielęgnacja i wygląd K202 Orac Decor

Warto jeszcze zaznaczyć, że każdy z nas ma dość duży wpływ na to, jak baza K202 będzie ostatecznie wyglądał. Jest to bowiem produkt przygotowany specjalnie pod malowanie. Trzeba jednak powiedzieć, że muszą to być farby bez rozpuszczalnika, czyli np. akrylowe czy silikonowe. Barwa zaś leży w gestii klienta. Szczególnie polecane są jednak stonowane barwy jaśniejsze w przypadku ciemnych ścian i odwrotnie w przypadku jaśniejszych. Nadadzą one wnętrzu nastrój pełen elegancji i pewnej wytworności.

Baza K202 wyróżnia się także i tym, że jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Można ją umyć i delikatnie oczyścić, zachowując przez długi czas jego piękny wygląd.

Baza K202 Orac Decor - wyjątkowy produkt

Podsumowując, warto podkreślić, że zdecydowanie bazy Orac Decor wyróżniają się na rynku. Zapraszamy zatem Państwa do kontaktu oraz inwestycji w piękny i ponadczasowy wygląd mieszkania, za sprawą bazy K202 Orac Decor lub innego modelu dostępnego w naszym sklepie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.