• Obniżka

Orac Decor K1112 - element dekoracyjny głowica kolumny

1 032,59 zł 960,30 zł za szt (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 960.30 zł

Opis produktu

Element dekoracyjny, jakim jest głowica kolumny K1112 Orac Decor to wyjątkowy detal aranżacyjny, który wprowadzi do wnętrza niezwykłego charakteru. Jej wzornictwo nawiązuje do klasycznych, antycznych ozdób, dlatego głowica K1112 Orac Decor jest doskonała do wnętrz właśnie w takim stylu. Jest wytrzymała, odporna na wgniecenia oraz wilgoć. Przygotowana do malowania. Produkt można połączyć z:

 • K1002 + K1152
 • K1002 + K1132

Opis

 • Szerokość (cm)
  36.5
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Wysokość (cm)
  30
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej fdp500 oraz klej do łączeń fx400
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  ODPORNA NA WILGOĆ I UDERZENIA

Informacje o produkcie

K1112 Orac Decor głowica kolumny

Obecnie panuje silny trend na dekoracje rodem z dawnych czasów. Moda ta widoczna jest głównie w luksusowych wnętrzach, bardziej statecznych ludzi. Dekoratorzy wnętrz i właściciele luksusowych posiadłości pragną w swoich pomieszczeniach nawiązać do zamierzchłych epok. Dlaczego? Otóż, dlatego bo po pierwsze dawne czas każdemu kojarzą się z dostatkiem, luksusem, harmonią, a po drugie im bardziej wymyślny dekor tym wrażenie bogactwa jest większe. Dla wszystkich, którzy pragną się wyróżnić i wprowadzić do swojego mieszkania, domu, zamku, klimat zamierzchłych czasów poleca się głowicę kolumny K1112 Orac Decor, dostępną w naszym sklepie internetowym. Dlaczego akurat ten produkt warto kupić?

Głowica kolumny K1112 Orac Decor i jej wytrzymałość

Głowica kolumny K1112 Orac Decor jest to element dekoracyjny, wykonany z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć i mechaniczne uderzenia, dzięki czemu posłuży on w pomieszczeniu na długie lata, będzie długo wyglądał na świeżutki i nowiutki. Ale to nie wszystkie jego zalety.

Lekkość i prostota montażu głowicy kolumny K1112 Orac Decor

K1112 Orac Decor to lekki produkt, który nie obciąży swoją wagą nawet ścian z karton-gipsu. Jego zamontowanie jest bardzo proste, wręcz można się pokusić o stwierdzenie, że jest banalnie proste. Do montażu głowicy kolumny nie potrzeba specjalnego fachowca, czy specjalistycznego sprzętu, wystarczy dobrze dobrany klej. Klej odpowiedni do montażu głowicy kolumny to produkt o nazwie Orac Decor FDP500. Dla jeszcze trwalszego efektu warto zastosować klej do łączeń zwany Orac Decor FX400. Preparaty te są szybkoschnące, nie pozostawiają przebarwień, dobrze trzymają, a swoje klejące właściwości zachowują przez długie lata, dzięki czemu można mieć pewność, że głowica kolumny K1112 Orac Decor nie odklei się i nie spadnie. Zatem z tak banalnym montażem każdy laik sobie poradzi. Nie trzeba przepłacać za fachowców.

K1112 Orac Decor to gotowość do malowania

Należy także wspomnieć, że omawiany element dekoracyjny, jakim jest głowica kolumny K1112 Orac Decor jest przygotowany do samodzielnego pomalowania farbami bez rozpuszczalników. Jest to bez wątpienia kolejny atut tego produktu, gdyż w dowolnej chwili można go w warunkach domowych odświeżyć lub nadać mu innego wyrazu, dzięki zastosowaniu innego koloru. Zaskoczeniem jest także łatwość w czyszczeniu tego elementu dekoracyjnego K1112 Orac Decor. Do jego pielęgnacji nie potrzeba specjalistycznych, drogich preparatów. Wystarczy głowicę kolumny K1112 Orac Decor przeczyścić wilgotną gąbką. Taka podstawowa pielęgnacja wystarczy, by produkt zawsze wyglądał jak nowy.

K1112 Orac Decor do wnętrz z charakterem

Co zyskujesz stosując w swoich wnętrzach głowicę kolumny K1112 Orac Decor? Przede wszystkim prestiż. Wykończenie pomieszczeń elementem dekoracyjnym w postaci głowicy kolumny K1112 Orac Decor sprawi, że pomieszczenia w twoim domu zyskają niebanalny charakter, nabiorą luksusowego wyrazu i niepowtarzalnego smaku, rodem z zamierzchłych, dawnych lat. Bez wątpienia element ten sprawi, że każdy przybysz rozejrzy się po wnętrzu z zachwytem.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 795 207 862 lub e-maila: biuro@oracdecor24.pl.